Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Zarząd Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. w Tczewie składa Państwu najserdeczniejsze życzenia.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie dużo zdrowia, radości oraz spokoju, a także wiele ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Życzymy, aby świąteczna atmosfera wypełniła Państwa domy nadzieją, miłością i wzajemną życzliwością.
Niech Wielkanoc będzie momentem wytchnienia, refleksji oraz nowej energii na nadchodzące dni.
Wesołych Świąt!
Zarząd
Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. w Tczewie

